Нужен Разработчик На Проект WordPress + Woocommerce

Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності. Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження. У вас вже є обліковий запис.

  • Сайт пошуку роботи №1 в Україні.
  • Також готові взяти людину з інвалідністю.
  • Привіт, ми — невелика команда (20+) веб розробників, яка постійно росте і розвивається.
  • Будь ласка, введіть пароль, щоб увійти.

Ви приймаєте правила сайту та Як створити веб-сайт на WordPress новачкові політику конфіденційності.

За 30 Днів

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота. Також готові взяти студента, людину з інвалідністю. https://wizardsdev.com/ Досвід роботи від 2 років. Також готові взяти студента, людину з інвалідністю, ветерана АТО/ООС, пенсіонера.

Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел. Завдання бувають дуже різні — від дрібних і нудних, типу настройки редиректів до великих і цікавих — написання унікального функціонала проекту. Якщо цей обліковий запис належить не програмування для новачків вам, ми створимо для вас новий. Велика частина проектів, над якими ми працюємо, зроблені на WordPress або OpenCart, рідше — на інших CMS або PHP фреймворках. Тобі теж доведеться працювати більшу частину часу з цими технологіями.

Frontend Developer WordPress

Повна зайнятість, дистанційна робота. Також готові взяти людину з інвалідністю. Привіт, ми — невелика команда (20+) веб розробників, яка постійно росте і розвивається. Більшу частину проектів, ми розроблюємо та супроводжуємо для внутрішнього ринку України — для наших підприємців та компаній. Допомагаємо власникам малого та середнього бізнесу запускати якісні онлайн проекти — цільові сторінки, корпоративні сайти, магазини і новинні портали. Розробляємо проекти з нуля — від написання завдання та проектування до повноцінного запуску і отримання перших клієнтів.

Middle WordPress Розробник

Будь ласка, введіть пароль, щоб увійти. Сайт пошуку роботи №1 в Україні. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися. історія мов програмування Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту. LinkedInGitHubFacebookУвійти по пошті або твіттеру.